משחה לתפרחת וחיתולים

45.00

הפלא ופלא

הפתרון הטבעי לתפרחת חיתולים

תיאור

מהי תפרחת חיתולים? תפרחת חיתולים מופיעה כגרוי אדום לעיתים בעל פצעונים על העור המכוסה בחיתול לעיתים עלולה להתפתח לכיבים או פצעים כואבים. ממה נגרמת התפרחת? הגרוי נגרם מכך שהעור תחת החיתול סובל מלחות מוגברת הנגרמת מהפרשות התינוק , זיעה וחוסר אורור של העור. עור לח נוטה להיות רגיש יותר לגרויים חיצוניים כגון סבונים, אבקות כביסה ומרככיי כביסה אשר יחד עם החידקים שנמצאים על העורו של התינוק גורמים לגירוי האדום והמציק. גורם נוסף יכול להיות פטריה בשם קנדידה אלביקנס הנמצאת על העור.

 

תפרחת חיתולים – דרכי טיפול

כיצד נתגבר? החלפת חיתולים תכופה, אוורור האזור – השארת התינוק ללא חיתול עד כמה שאפשר, שטפת האזור במים , הפסקת שימוש במגבונים לחים מריחת הפלא ופלא לתפרחת חיתולים לאחר כל החתלה הפלא ופלא היא משחה טבעית לטיפול ומניעה של תפרחת חיתולים. המישחה משאירה שכבת מגן על עור התינוק והיא מהווה מחיצה בין עורו הרגיש של התינוק לבין הגורמים לתפרחת . שכבה דקה של המשחה מספיקה.

 

תפרחת חיתולים – מרכיבים עיקריים

  • האבץ (ZINC OXIDE) האבץ סופח נוזלים , משאיר שכבה לבנה על העור אשר מהווה שכבת מגן מפני הרטיבות , כמו כן לאבץ תכונות מחטאות.
  • שמן הדגים – מוריד אדמומיות גורם לתאי העור המגורה לנשור ועוזר לתהליך חידוש תאי העור באזור הנגוע
  • הפרופוליס – משמש את הדבורים לסילוק מזיקין מהכוורת וידוע ברפואה המשלימה כחומר אנטי בקטריאלי ואנטי ספטי (מחטא חזק) הנותן מענה מהיר ויעיל למצב הדלקתי שנוצר.
  • שרף: שרף של עץ שמקורו בהודו משמש כחומר חיטוי חזק , מטפל באדמומיות של העור ע"י עידוד יצירת תאי עור חדשים
  • שמן שקדים: מרכך את עור ונותן למשחה מרקם עדין המקל על המריחה.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “משחה לתפרחת וחיתולים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *