סופראפייבר-nutri care-suprafiber- גרם 168

45.00

סופראפייבר 

סיבים תזונתיים לטיפול בעצירות ושיפור תהליכי העיכול

תיאור

סופראפייבר

סיב תזונתי המיוצר בתהליך של הידרוליזה חלקית מזרעי צמח הגואר גאם (Syamopsis psoralioides). תוצאתו של תהליך זה הינה אבקה לבנה ורב תכליתית, שניתן להוסיפה בקלות למגוון רחב של מוצרי מזון ומשקאות.
אבקת הסופראפייר הינה אבקה הנמסה לחלוטין בקלות ובמהירות בכל נוזל אליו היא מוספת, ואין לה כל השפעה על טעמו, צבעו, מרקמו וניחוחו. השימוש בה הינו דרך קלה ונוחה מאוד להעשרת מזוננו, או המשקאות המועדפים על ידינו, בסיבים תזונתיים באיכות גבוהה.

יתרונות בריאותיים
• סופראפייבר מסייע לבריאות המעיים ובכללם המעי הגס. כמו כן מסייע לספיגה יעילה של רכיבי התזונה ועוזר בשמירת משקל , ע"י הגברת תחושת השובע.
• מסיסותו של סופראפייבר גבוהה ביותר והוא חסר צבע, ריח וטעם.
• סופראפייבר מצטיין בצמיגותו הגבוהה, הוא נשאר יציב גם בסביבה חומצית מאוד ומתאפיין בעמידות גבוהה ביותר, הן בטמפרטורה גבוהה והן במצבי הקפאה והפשרה.
• סופראפייבר נפלא כתוספת למשקאות לא מוגזים, לרבות קפה, חלב ותה וכן מרק, יוגורט, קצפת, קרמים ודברי מאפה.
• רוב סוגי הסיבים התזונתיים מעכבים את ספיגתם של מינרלים חיוניים בגוף, כמו סידן ומגנזיום. סופראפייבר לעומת זאת, משפר את ספיגת המינרלים ומבטיח ניצול מרבי של המזון הנעכל.
• סופראפייבר מהווה "נשק סודי" בידי אלה הסובלים מחוסר איזון ברמות הסוכר בדם, בשל העובדה שעם הוספתו למזון, או המסתו במים, תוך כדי ארוחה, הוא מסייע בהפחתת הערך הגליקמי של המזון.

כדאי לדעת
– סיבי גואר גאם הינם פחמימות מסיסות מים הנגזרות מזרעי צמח גואר הגומי. נעשה בהם שימוש בתעשיית המזון לצורך עיבוי, הקרשה (הפיכה לג'ל), הסמכה וכחומר מייצב בשל צמיגותם הגבוהה.
– הידרוליזה הינה תהליך מבוקר, אשר באמצעותו "שוברים" את סיבי הגואר לחלקיקים קטנים. תהליך זה תורם לעליה משמעותית ביותר הן ברמת צמיגותו של הסיב והן במידת מסיסותו, תוך שמירה על תכונותיו ואיכותו.
– המנה היומית המומלצת של סיבים תזונתיים [לפי ה-RDA (Recommended Daily Intake – המנה היומית המומלצת)] הינה 25 גרם והיא מבוססת על צריכת מזון שערכו הקלורי הוא 2000 קק"ל. ממוצע הצריכה היומית של סיבים תזונתיים עומד על 11 גרם.
– סופראפייבר הינו סיב פרהביוטי (המעודד את צמיחתם ופעילותם של החיידקים הידידותיים).
– סיבי הסופראפייבר מסייעים הן במצבי עצירות והן במצב של שלשול . במצב של עצירות הוא משפר את תנועת המעיים ובמצב של יציאות רכות סופח עודף מים ומגדיל את נפח הצואה ובכך מחזיר אותה לצורתה הנורמלית.
– סופראפייבר הינו מוצר טבעי וצמחי לחלוטין אשר מעובד במידה המינימלית ביותר הדרושה להגעה למוצר מוגמר, אשר נושא את הסגולות הנצפות ממנו. תהליך הייצור מתחיל בחומר טבעי המופק מצמחים הגדלים ללא שימוש בכימיקלים ונמשך ללא שימוש בחומרים משמרים.
– סופראפייבר נסבל היטב ע"י הגוף ובניגוד לסיבים תזונתיים אחרים השימוש בו אינו מוביל להיווצרות גזים, נפיחות, אי נוחות והתכווצויות.

הנחיות לשימוש:
גילאי 7-11 שנים: 1/2-1 כף עד 3 פעמים ביום
גילאי 12 שנים ומעלה: 1-2 כפות עד 3 פעמים ביום פטנט עולמי נמס לחלוטין

תכולה:
168 גרם

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סופראפייבר-nutri care-suprafiber- גרם 168”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *