מבצע!

אומגה 3 – אומגה 3 גליל- 200 כמוסות

239.00 199.00

אומגה 3 הוא תוסף תזונה שיתרונותיו לגוף האדם ידועים. את התוסף הנפוץ ניתן להשיג בערוצי הפצה רבים כולל באתרים בחו”ל ביבוא אישי, אך לא כל תוסף תזונה המכיל אומגה 3 הוא באמת יעיל עבור גופנו. בעקבות הניסיון הרב שלנו בשימוש באומגה 3 שמנו לנו למטרה להביא לצרכן מוצר באיכות ויעילות הגבוהות ביותר, ולכן אומגה 3 גליל היא מוצר שנשמר בקירור במשך כל חודשי האחסנה שלו, וניתן ללקוח ביחד עם המלצות שימוש בהתאמה אישית.

המלצות בבחירת תוסף אומגה 3:

בדקו שהמוצר מאוחסן בקירור- חיוני במיוחד בתנאי האקלים הישראלי.

אומגה 3 היא משפחה של חומצות שומן הנוטות לחמצון מהיר, תהליך כימי אשר הורס את החומר והופך אותו לבלתי פעיל. מאחר שמוצרים עומדים על המדפים במשך חודשים ארוכים, שמירה במקרר (בטמפרטורה של 5-10 מעלות צלזיוס) שומרת על האומגה 3 מפני חמצון. מוצר שעומד על מדף בלתי מקורר יחל תהליך של חמצון תוך פרק זמן קצר, במהירות התלויה בתנאים המסוימים שעוברים על כל מוצר (משך זמן, טמפרטורה, לחות). אומגה 3 גליל מקפידים על שמירה במקרר בתנאי קור ויובש במשך חודשי האחסון. האריזה עומדת בתקנים הנדרשים לאריזת תוספי תזונה.

מומלץ לקרוא את ההסבר על תנאי האחסון והשינוע של אומגה 3 גליל.

בדקו שהשמן צלול וטרי- שמן דגים טרי ובלתי מחומצן הוא צלול וזהוב, וטעמו (למי שפותח את הכמוסה וטועם) הוא כטעמו של דג טרי. מסיבה זו אנו משווקים באריזה שקופה שמאפשרת לראות את תוכנה.
בחרו אומגה 3 ממקור דגי- כפי שהסברנו בסעיף הקודם, EPA ו DHA הן חומצות אומגה 3 היחידות שפעילות בגוף. אומגה 3 ממקור צמחי היא חומצת שומן ALA שהגוף צריך להמיר ל EPA ו DHA ובמקרים רבים עושה זאת בצורה מאוד לא יעילה, כך שכמות החומר הפעיל שמקבל הגוף היא קטנה מאוד, עד בלתי יעילה.

וודאו שאתם יודעים איך להשתמש במוצר- כדי שתקבלו ערך אמיתי ותמורה רבה ככל הניתן לכספכם שהושקע בבריאות, מומלץ שתשתמשו במינון המותאם למשקל גופכם ולמצבכם הבריאותי. רק באופן זה תעשו שימוש יעיל ותחוו את האפקט הבריאותי של אומגה 3. במקרים מסוימים נמליץ שתיקחו אומגה 3 ביחד עם ויטמין E כדי להגן עליה מפני חימצון בתוך הגוף, ובכך תגבירו את יעילותה. אומגה 3 גליל מספקים המלצות שימוש בהתאמה אישית, על בסיס ניסיוננו רב השנים ותוצאות מחקרים בעולם.
יתרונות המוצר שלנו בקצרה:

1. איכות- שמירה בקירור למקסימום חומר פעיל
2. התאמה אישית-
3. תועלת- אוסף של סיפורי הצלחה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “אומגה 3 – אומגה 3 גליל- 200 כמוסות”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *