מבצע!

בי . פי – nutri care – כמוסות 60

159.00 125.00

תיאור

Bp מבית Nutri Care, מכיל פורמולה של וויטמינים (ויטמין C, ויטמין E, ויטמין B6), מינרלים (מגנזיום ציאראט) וצמחי מרפא (עלי זית, טיליה, שום, פטרוזיליה, דבקון לבן ועוזרר). בנוסף, הוא מכיל גם את האנזים Q10, הידוע כנוגד חמצון חזק וכן כזה המסייע לתהליכים שונים בגוף, לרבות לתהליך ייצור האנרגיה ולפעילות הלב.

צמח העוזרר שבפורמולת BP עוזר בהרגעת מערכת העצבים המרכזית ובחיזוק שרירי הלב, עלי הזית ידועים כבעלי תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות, הטיליה ידוע כמרגיע, השום כנוגד חמצון, והפטרוזיליה והדבקון הלבן ידועים ככאלה המסייעים בשמירה על לחץ דם תקין.

יתר לחץ דם מוגדר כ”רוצח השקט”. רוב הלוקים בתופעה זו אינם חשים כל תסמינים, עד לשלבים מתקדמים. עלייה בלחץ הדם עלולה להשפיע על מערכות שונות בגוף, מגבירה סיכון לאירוע מוחי או לבבי, לפגיעה בכלי הדם ולכשל כלייתי. הטיפול המקובל ביתר לחץ דם כולל שינויים תזונתיים, ירידה במשקל, שינויים באורח החיים ושאיפה להפחית את רמות הסטרס. פורמולת 120/80 מכילה שילוב של ויטמינים, צמחי מרפא ומינרלים , בתוספת קו אנזים Q10 במינון 60 מ”ג מחברת Nutri Care.

רכיב הקו אנזים Q10 נחשב לאחד מהאלמנטים החשובים ביותר לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם, פעילותו הינה נוגדת חמצון חזקה, מגבירת תפוקת אנרגיה ומשפרת פעילות לבבית.

עוזרר: עשיר בפלבנואידים, בעל תכונות נוגדות חמצון. צמח העוזרר תורם להרגעת מערכת העצבים המרכזית, מחזק את שריר הלב ומייצב את קצב הלב.

תמצית עלי הזית: מכילה את החומר הפעיל אולאורופאין, שהוכח כיעיל בהפחתת לחץ דם ובהגברת זרימת הדם. מלבד זאת, עלי הזית הם בעלי תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות, ומסייעים באיזון רמות הסוכר והורדת רמות כולסטרול הרע (LDL).

טיליה: נפוץ בשימוש להרגעה במצבי מתח וחרדה, עשיר בפלבנואידים אשר מסייעים בהורדת לחץ הדם. לצמח זה יכולת הרפיית כלי דם, והוא מסייע גם במקרים של מיגרנות וכאבי ראש.

דבקון לבן: ידוע כצמח המסייע בהורדת לחץ דם. בין מרכיביו ניתן למצוא פלבנואידים וחומצות פנוליות, בעלי יכולת להפחית את לחץ הדם.

שום: נוגד חמצון רב עוצמה אשר מקטין את קרישיות הדם, מווסת לחץ דם ושומר על זרימת דם תקינה.

פטרוזיליה: צמח בעל תכונות משתנות, בכך שמפחית את נפח הדם ומסייע בהורדת לחץ הדם.

שילוב ייחודי זה תורם את חלקו באיזון לחץ הדם כחלק מטיפול רב-מערכתי כולל.

מידע תזונתי לכמוסה אחת:
קו אנזים Q10 60 מ”ג
60 מ”ג ויטמין C.
50 מ”ג מגנזיום ציטראט
50 יחב”ל ויטמין E
25 מ”ג ויטמין B6
עוזרר 200 מ”ג
עלי זית
טיליה
דבקון לבן
שום
פטרוזיליה

הנחיות לשימוש: 1-3 כמוסות ביום לפי הצורך, עם הארוחה.
אינו מכיל: סוכר, מלח, שמרים, חיטה, גלוטן, סויה, חלב, ביצים וחומרים משמרים.
רכיבים נוספים: תאית צמחית (כמוסה).

פורמולה צמחית

כשר למהדרין באישור בד”ץ העדה החרדית.