סטבליום-טבעוני- 30כמוסות

152.00

סטביליום – תוסף תזונה טבעי המכיל חומצות אמינו פפטידים קצרים ייחודיים הנקראים גם נוירו-פפטידים, חומצות שומן חיוניים וסלניום.

מחקרים מראים כי הפפטידים הקצרים המופקים מדג הגרום הנמצא בסטביליום, דומים לפפטידים קצרים של היפוטרופיק ההפותלמוס ופועל כתגובה לבעיה פיזיופתולוגי .

פפטידים קצרים אלו הנמצאים בסטביליום פועלים כפרהקורסור להורמון והם דומים לאנדורפין ולחומצת גמה אמינו בוטריק אשר פועלים כנוירו-פפטידים.

כמו כן סטביליום מכיל בנוסף לנוירו-פפטידים עד 25% חומצות אמינו חופשיות כולל גליצין, גלוטמיק וחומצה אספרטית הידועים כיעילים לאיזון תפקודי התקשורת הבין-תאית ותאי מערכת העצבים ולכן הם פוטנציאל גדול לצמצום חרדות ודיכאון.

סטביליום מכיל חומצות שומן חיוניות כולל אומגה 3, ו- 6 שהם למעשה פרקורסורים לפרוסטגלנדינים ופרוסטהציקלינים הנחשבים במדע כמתווכים חשובים המסדירים פונקציות ביולוגיות עיקריות במערכת העצבים המרכזית. פרוסטגלנדינים ופרוסטהציקלינים משפיעים לטובה על פונקציות נוראדרנרגי (Noradrenergic) מרכזיות.

השילוב המיוחד של פוליפפטידים, וחומצות השומן יחד עם סלניום ועוד, מגדילים את טווח הפעילות שהתוצאה היא הרפיה וההרגעה, וזה מושג על ידי אופיאנטים אנדוגניים הנקראים אנדורפינים ונוירוטרנסמיטרים וכל זאת ללא התמכרות.

תוצאותיהם של שלושה מחקרים , שאחד מהם נערך על תלמידי הקולג’ פוליטכני במדינת קליפורניה ( CalPoly ) , בראשות ד”ר תומס דורמן הראו, כי סטביליום הקל על חרדות לטווח ארוך. ד”ר תומס דורמן ,הרופא אחראי על המחקר, הצהיר כי לאחר שימוש בסטביליום במשך שלוש שנים הוא רואה שיפור בלחץ ובחרדה ללא תופעות לוואי. ד”ר תומס דורמן הוסיף הסטודנטים דיווחו כי ההשפעות החיוביות נותרו זמן רב לאחר הפסקת השימוש בסטביליום. (ראה מחקר 1)

מחקר קליני שנעשה לאחרונה בצרפת בו נבדקו 40 אנשים שהפגינו סימפטומים של חולשה, כולל עייפות ודיכאון כרוניים. הנבדקים צרכו תמצית מדג הגרום 15 ימים בלבד והתוצאות היו מרשימות למרות הזמן הקצר: המחקר הראה כי יש אפקטים מרשימים של תמצית דג הגרום על שיפור מצב רוח והקלה על דיכאון, שינה ועייפות כרונית. (ראו מחקרים 2,3)

מחקר יפני התמקד במיוחד בבדיקת היכולת של צמצום הלחץ בעזרת פוליפפטידים,ממיצוי דג הגרום. חולים בבית חולים קיבלו תמצית זאת במשך שלושה חודשים, שבמהלכו נמדדו במוח רמת גלי אלפא. בתום תקופת המבחן של שלושה חודשים , גלי אלפא גדלו פי שלושה. חייבים לזכור עובדה חשובה כי רמת גלי אלפא ברמה גבוהה מראה על רוגע והרפיה לעומת גלי אלפא ברמה נמוכה המראה כי האדם נמצא תחת לחץ. חולים אלה חוו תנודות פחות מצב רוח, פחות חרדה ומלנכוליה, שינה טובה יותר.

הנחיות שימוש:

1-2 כמוסות 3 פעמים ביום.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סטבליום-טבעוני- 30כמוסות”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *