מבצע!

Herbal Tune- Re-Tune- מ”ל 50

129.00 99.00

♦ חיסון הטבעי לשפעת והצטננות
♦ ניקוי רעלים
♦ שיפור העירנות
♦ תגבור ירידה במשקל
♦ חידוש מערכות הגוף

אודות המוצר:

פורמולה זו הינה פיתוח המבוסס על שנים רבות של מחקר אקדמי, התנסות קלינית ולימודים ממסורות שונות, מערב ומזרח. ייחודיותה של פורמולה זו הינה בניקוי הגוף מרעלים, הפעלה חזקה של התחדשות התאים בכבד, במערכת העיכול, במערכת הנשימה, ובמערכת הזרמת הדם בגוף, כך שעל ידי בניית והפעלת המערכות הללו מחדש, מקבל האדם חווית בריאות התחדשות ואנרגיה. הפורומולה משפרת בצורה ניכרת את התחומים:

שפעת והצטננות – פורמולה ייחודית וטיפול חדשני להתחסנות ולהתחזקות לטיפול במחלות החורף: שפעת,חום, צמרמורות, כאבי גוף ושרירים, גרון כואב ועוד.

ניקוי רעלים – אל מערכת העיכול נכנסים מדי יום מיני רעלים החודרים לגופנו על ידי אוכל מתועש, שתייה לא בריאה כגון אלכוהול, קופאין, סוכרים רבים ושאר חומרים לא טבעיים. כשחומרים אלו חודרים לגוף, המערכות שלנו מנסות לפרק אותם ולבנות מהם את התאים כדי להשתמש בהם לתפקודים ולצרכים השונים של הגוף, אך החומרים הלא טבעיים הללו לא מתאימים ותוצרי הפירוק שלהם נתקעים רבות במערכות העיכול והתובלה הפנימית, מבלי יכולת של הגוף לסלקם. אותם רעלים “יושבים” שם, מזהמים את הרקמות השונות ופוגעים בתפקוד וביעילות בניית וחידוש התאים ברקמות השונות שבגוף, עד שהוא מתקשה בביצועים רבים וכושל בעייפות, בזיהומים שונים, ובשלל מיחושים למיניהם. זהה הדבר במערכת הנשימה. Re-Tune מבצע ניקוי בתאים של מערכות אלו, ועל ידי כך יכולות מערכות אלו לתפקד במיטבן ללא הפרעות.

חידוש המערכת – על ידי ניקיון התאים מהגורמים המזהמים, מפעיל התא מערכות ביולוגיות שיוצרות מעין פעולת ריענון ובניה מחדש. אפקט זה הינו חשוב ביותר, שכן כל מחלה או חוסר איזון גופני, נגרמים תחילה על ידי הרעה ברמה התאית בגוף, הגורמת כשלים תפקודיים שונים כגון חסימת עורקים, יתר לחץ דם, דלקות שונות ובמקרים קיצוניים אף מחלת הסרטן. רענון זה מחזיר את חלוקת וחלופת התאים למצבם המקורי, הבריא והנכון, כך שלפורמולה זו פעילות מניעתית משמעותית, טובה ומבורכת ומהווה רפואת מנע המגינה על הגוף מפני מחלות ותחלואים עתידיים.

ערנות – פורמולה זו מזינה ומשבחת את המערכות המייצרות את אנרגיה בגוף כך שעל ידי זה מתגברים הכוח והחיוניות הכללית ומשתפר כוח העשייה היום יומי, אפקט המעניק לאדם הרגשת התרוממות מנטאלית.

ירידה במשקל – בהתמודדות בירידה במשקל, מומלצת הפורמולה ביותר, שכן היא מסייעת לכבד בשיפור חילוף החומרים וב”שריפת” השומנים. בנטילת ויטמינים ותוספי תזונה, מומלצת הפורמולה לשיפור ספיגת החומרים החשובים תוך הגברת יעילות הפעילות של מערכת העיכול והספיגה, על ידי כך הגוף מפיק תועלת מרובה יותר מאותם ויטמינים ותוספי התזונה!

• 100% טבעי
• ללא תופעות לוואי
• מאושר על ידי משרד הבריאות
• אין התנגשות עם תרופות קונבנציונאליות שנלקחות למטרות אחרות
• פורמולה זו בטוחה מאד לשימוש ללא פגיעה באיברים ומערכות כל שהם ואין בה חומרים הגורמים להתמכרות כל שהיא
• בהכשר בד”ץ מהדרין והרבנות בית שמש (פרווה)
• מכיל גלוטון

מרכיבים
תמצית אכינצאה, תמצית שורש שן ארי, תמצית ג’ונסנג סיבירי, תמצית עלי סרפד, תמצית גזר, תמצית שיבולת שועל, קדד, קרומי (אסטרגולוס)

משך תקופת השימוש
פורמולה זו פותחה על מנת לנטרל את השפעותיה המזיקות הקבועות, של הסביבה העירונית המרובה בזיהומים לא טבעיים בה אנו חיים. בהתאם לכך זמן השימוש בפורמולה זו אינו מוגבל, ללא כל חשש להיזק ומומלצת מאד למטרת רפואה מונעת.

משך השימוש בעת מחלה
יש ליטול 1/2 מזלף כל שעה, ולהוריד תדירות לאורו של תהליך ההבראה.

אופן השימוש

ניקוי וחידוש המערכות
יש להתחיל עם 1/4 מזלף במעט מים בתדירות של פעמים ביום ולאחר כמה ימים לעלות למזלף 1 פעמיים ביום.

חיזוק ורפואה מונעת
מומלץ 1/2 מזלף בתוך מים, פעמיים ביום למבוגר, לילד פעם אחת ביום.

אופן השימוש בעת מחלה
יש ליטול 1/2 מזלף כל שעה, ולהוריד תדירות לאורכו של תהליך ההבראה.

תגובות לתהליך הניקוי
לעיתים ישנן תגובות אצל אנשים שאצלם הצטברה כמות רעלים גדולה בגוף, לכן מעצם היות הפורמולה מנקה את הזיהומים הקיימים, קיים סיכוי לתגובות של ניקוי לתקופה קצרה, כגון: יציאות רכות, הזעות מרובות, עלייה קלה בחום הגוף, תחושת בחילה קלה, מתן שתן מרובה, יובש בפה ועוד, כאמור תופעות אלו יכולות להיות חלק מתהליך הניקוי ובמקרה כזה מומלץ לשתות מים רבים על מנת להקל על תהליך ניקוי המערכת ביתר מהירות.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “Herbal Tune- Re-Tune- מ”ל 50”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *