מבצע!

professionals -200 ml- D-tox

185.00 138.00

פורמלה ייחודית התומכת בכבד וניקוי גוף
מוצר המבוסס על מיצוי נוזלי של צמחי מרפא המשמשים את המערב והמזרח, ומשלב את החוכמה והנסיון הטיפולי שנצבר במשך מאות בשנים בשימוש בצמחי מרפא אלה. מיצוי הצמחים עבר מיסוך טעם מתקדם כדי להקל על נטילתו.
על פי התרבות הסינית הקלאסית, על כל אדם לעבור תהליך ניקוי –דטוקסיפיקציה פעם – פעמיים בשנה בזמן עונות המעבר: אביב וסתיו.
מחקרים רלוונטים:

הפחתת רעילות של תרופות ע”י הגדילן
שן הארי, נוגד חמצון המנטרל רעילות של תרופות
פטריית השיטאקי – סקירה ספרותית מחקרית
השפעת נוגדי חמצון בסירפד על מתכות כבדות בגוף

תכולת הפורמולה:
Silybum Marianum – גדילן מצוי: נמצא כי “סילימארין” החומר הפעיל בצמח פועל על קרומי תאי הכבד, החומר מאזן אותם ובאופן זה מונע כניסה של רעלנים וויראליים (Virus Toxins) וחומרים רעילים נוספים, החומר שבצמח (סילימארין) נחשב לאחד מנוגדי החמצון החזקים והחשובים בנמצא. הצמח בעל השפעה מורכבת על תפקודי הכבד ואיברים נוספים בגוף עם דגש על הגנה בפני גורמים רעלניים שונים, מצב שאופייני לאורח חיים מערבי.

Taraxacum officinalis – שן הארי: הצמח פועל בעיקר באיזור הרקמות הבין תאיות, בנוסף נצפתה פעילות מוגברת על תאי הכבד והכליות. הראיה לכך היא הגברת הפרשות המרה והשתן, הצמח גורם לתפקודי כבד תקינים ויחד עם זאת תומך בתפקוד מערכת העיכול ומערכת השתן – מערכות ניקוז הפסולת מהגוף.

Galium Aparine – Cleavers – דבקה זיפנית: נחשב לצמח המחזק את הכבד ומנקה את הדם, משתן, תומך במערכת הלימפה, לצמח תכונות של משלשל עדין. חשוב במצבים בו הגוף עמוס בטוקסינים. הצמח מפחית מצבים דלקתיים בגוף, מקל על גרד ובעיות עור. הצמח נחשב כנוגד חום ודלקת ומקל על הכבד במצבי גודש הנובעים מהצטברות רעלניים.

Lentinula Edodes – פיטריית שיטאקי: פיטריית השיטאקי ידועה גם בשם “הפטרייה הסינית השחורה” , מיוחסות לה סגולות רפואיות רבות בתחום טיפול ומניעה של מחלות בכלל וויראליות בפרט. הצמח ידוע כמעודד פוטנציאל חיזוק מערכת החיסון והרחקת מחלות ממאירות. פטריית השיטאקי ידועה כמגבירת פעילות תאי מערכת החיסון על ידי השפעתה על התאים הלבנים הנקראים לימפוציטים והתאים הבלעניים הנקראים מאקרופאג’ים. החומרים הפעילים בפטרייה יודעים לנטרל טוקסינים וחומרים בעלי פוטנציאל נזקי ולהרחיקם מהגוף. תמיכה בתפקודי כבד ויכולת שיקום של נזקים שנגרמו לכבד(צהבת, דלקות וכו’)

Urtica Dioica – סרפד: נחשב כצמח משתן שעוזר להרחיק פסולת מהגוף. הצמח מפחית תהליכים דלקתיים בגוף, עשיר בויטמינים ומינרלים. תומך בתהליכי דטוקסיפיקציה, מפחית רגישויות ובעיות עור. מטפל היטב באנמיה ומעלה את רמות האנרגיה. תומך במצבים המעידים על חולשה גופנית כגון: נשירת שיער ועייפות.

Rumex Crispus – חומעה צהובה: צמח הנחשב כתומך בתפקודי כבד ובמערכת העיכול. זהו צמח שממריץ ייצור מרה, מקל על עיכול שומנים ומפחית מהעומס על הכבד. מעלים טעם מר מהפה. נחשב כצמח אנטי דלקתי , תומך ומטפל במחלות עוריות. משפר יציאות ועוזר להתמודד עם עצירות כרונית.

המוצר עבר מיסוך טעם מתקדם ביותר עם צמח הסטיביה הנחשב כממתיק טבעי נטול קלוריות, המשפר את טעם המוצר ומחבר את כל התמציות בצורה הרמונית.

תכולה :
200 מ”ל
הוראות שימוש:
1 כפית פעמיים ביום

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “professionals -200 ml- D-tox”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *